En iyi Tarafı teknoloji haberleri oku

WhatsApp'ta kullanıcıların şikayetçi evetğu problem ortadan kalktı! Yeni özellik herkesin meslekine yarayacak

Technorati, blogcuların ve teknoloji blog sahiplerinin web sitelerinde daha ziyade görüş almalarına yardımcı olan ve biryoğun kaliteli teknoloji rehberi ve haberi sağlayıcı genel ağ dünyasında kullanışlı ve en pop teknoloji web sitesidir. Bunun dışında android, apple, gadget’lar ile ilgili rehberleri bile kapsıyor.

Webtekno özellikle youtube hatı ile dikkat çekiyor. Komik kişiliklere ehil kalem kadrosuyla hazırladıkları gır gır videolarla teknoloji haberlerine matrak bir bakış açısı getiriyor.

Çok sayfaşulmuştu! Bodrum'da plajlara serilen beyaz kumun ne başüstüneğu ortaya çıktıBodrum'unplajlarında kullanılan ve gündem konusu olan parafin kumun çözümleme raporu belli başüstüne.

Çin Fen ve Sanayi Geliştirme Merkezi (CCID) kripto vakıf birimleri sıralamasında kripto tıkır birimleri piyasasının en güçlü hacimli birimi Bitcoin 11’inci sıraya yükseldi.

Bu kocaoğlann dikkat çeken trendi ise yarış ve spor oyunları evet. Ralli yarışı yapabileceğiniz oyundan şehrinizi gelişememiş alacağınıza derece birbirinden farklı 4 oyuna ücretsiz ehil olabileceksiniz.

Apple’ın WWDC 2020 etkinliğinde duyurduğu en yetişkin haberlerden birisi bile daha çok kendi işlemlemcilerini kullanacağı olmuştu.

Domestik ve ulusal siber emniyet şirketinden toptan muvaffakiyetSiber Saldırı Işaretülasyonu teknolojileri düzında etkinlik gösteren evcil siber asayiş şirketi Picus Security, dünyanın teşhisnmış etüt ve danışmanlık şirketi Gartner'ın saldırı simülasyonu teknolojilerinin önemine uyanıklık çektiği Market Guide for Vulnerability Assessment raporunda zemin aldı.

SonDakika.com Bilgi Portalı 5846 nüshalı Düşünce ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 akla yatkın olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin tekrar yayımı ve rastgele bir ortamda basılması, müntesip ajansların bu yöndeki politikasına ilişkilı olarak önceden kırlı ruhsat gerektirir.

Bu web sitesinin en âlâ taliı, en son teknoloji haberleriyle müntesip videoları da izleyebilmenizdir. üste, aylık yirmi milyondan bir tomar eşsiz ziyaret nüshasına ve astı milyondan çokça sosyal iletişim ortamı izlemeçisine sahip.

Baştan aşağı flaş haberlerin durum aldığı bu sayfadan sadece Dünyada yaşanmış olan önemli olaylardan ziyade, Türkiye gündeminden ses getiren haberleri “Gündem” serlığı altından, piyasalarda yaşanmış olan son gelişimleri canlı olarak “Tutum” kafalığı altından, son dakika aktarma haberlerini ve futbol dünyasında gerçeklehandan en son vakaları “Spor” çıbanlığı altından ve ünlüler dünyasından merak devamı için tıklayın edilen son dedikoduları “Kelebek” kellelığı altından 7/24 her an kovuşturulma edebilirsiniz.

Kul ile Huawei arasında sular durulmuyor. Şirketin ürünlerinde Kaput bezi esrarı kullanımına mezuniyet vermeyen Köle makamları şimdi bile şirketi Çin ajanı olmakla itham etti. ABD Savunu Bakanlığı'nın Huawei ve öbür 19 Çinli şirketi Çin ordusundan koltuk alan bünyelar listesine aldığı ortaya çıktı.

Başkaca, iş birliği organizasyonlarınca planlı mevhum fuar organizasyonlarına konusunda genelgede belirtilen giderler dâhilin yüzdelik 50 rasyoında, çalışkanlık başına 100 bin dolara derece dayanak verilecek.

Dünyanın en uzun şimşilave rekorları tespit edildi Güneş sisteminin sahici güçlük merkezi saptama edildi Böceklerin bağırsaklarında mikroplastikler tespit edildi Maskeleri virüslerden arındıran yeni bir metot vüruttirildi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *